درباره ما , بیوتکنولوژی, طراحی آزمایش, تکنیک های آزایشگاهی, مشاوره کنکور

درباره ما

بایو وان (Bio1) با توجه به نياز روز افزون علوم نوین با بهره گیری از اساتید مجرب و فارغ التحصیلان توانمند دانشگاهها بر اساس استاندارد های آموزشی انجمن بیوتکنولوژی و دانشگاهها تاسیس گردید. متاسفانه سیستم آموزشی کشور ما به گونه ای است که دانش آموختگان رشته های علوم زیستی (بیوتکنولوژی، مهندسی ژنتیک، زیست شناسی، میکروبیولوژی و دیگر گروه های مرتبط) از آموزش های مورد نیاز از منابع معتبر و به روز بین المللی محروم هستند و پس از فارغ التحصیلی آمادگی ورود به بازار کار و فعالیت در مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی را ندارند. لذا این موسسه می تواند با برگزاری دوره های آموزشی عملی و تئوری به صورت فشرده، تحت عنوان کارآموزی در زمینه های مختلف بیوتکنولوژی به صورت خصوصی و هم چنین مشاوره کاملا تخصصی به صورت غیر حضوری، دانشجویان را برای ورود به مشاغل آزمایشگاهی و تحقیقاتی آماده سازد و همچنین امکان اتمام پروژه ها با استانداردهای لازم و ثبت در مجلات معتبر جهانی (ISI) را فراهم سازد.

درباره ما, Bio1, بیوتکنولوژی, دانشگاه تهران, فارغ التحصیلان, بایو وان, مشاوره تحصیلی, پروژه دانشجویی, ترجمه متون تخصصی, تحلیل ازمایش, RSM

معرفی گروه علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «Bio1» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، کسب و کار و موفقیت فردی می باشد.

این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه های بیوتکنولوی و علوم زیستی نوین است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

درباره سردبیر

جناب آقای پوریا غلامی تیلکو

 سوابق تحصیلی :

 • کارشناسی بیوتکنولوژی از دانشگاه کردستان
 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی گرایش میکروبی از دانشگاه تهران
 • رتبه 6 نوزدهمین المپیاد دانشجویی زیست شناسی کشور
 • رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد

تخصص :

 • تولید و بهینه سازی پروتئین های نوترکیب (بیوتکنولوژی)
 • طراحی آزمایش ( روش پاسخ سطح RSM)
 • مشاوره تخصصی پایان نامه و مقالات بیوتکنولوژی
 • مشاوره کنکور ارشد و المپیاد دانشجویی

 

دیگر فعالیتهای علمی:

 • عضو دفتر استعداد درخشان دانشگاه کردستان
 • حضور دو دوره در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری ( با دو دستاورد)
 • عضو انجمن علمی دانشجویی علوم بیوتکنولوژی، دانشگاه کردستان 

تماس با سردبیر

انجام پروژه دانشجویی در بایو وان Bio1 

انجام پروژه دانشجویی بدون در نظر گرفتن اصول اخلاقی باعث شده که دانشجویان بسیار متضرر شوند. از این رو بایو وان با سرلوحه قرار دادن اصول اخلاقی توانسته است اعتماد دانشجویان را جلب کند. لذا دانشجویان بدون دلهره بخشی از کار پروژه خود را ازین طریق به شخص دیگری واگذار میکنند. از جمله این اصول اخلاقی برخورد مناسب مسئولین و حفظ امانت دانشجویان و نظارت دقیق و منصفانه بین طرفین میباشد. علاوه بر این، پروژه دانشجویان را در معرض دید و دسترس سایرین قرار نمیدهیم تا حریم شخصی افراد حفظ شود.

انجام پروژه دانشجویی در بایو وان چگونه است؟

مهمترین مولفه، انتخاب مجری های زبده از بین دانشجویان است که تجربه کافی در این کار داشته باشند. لذا ابتدا کیفیت برای ما مهم است و از کسانی که کار ضعیفی تحویل میدهند استفاده نمیکنیم. سپس با توجه به اینکه بین مجری ها رقابت ایجاد میکنیم، قیمت مناسبی ارائه میشود و گران نخواهد بود. مشتری با ورود به وبسایت به راحتی با شیوه کار ما آشنا میشود. و به سادگیفرایند سفارش و پیگیری را طی میکند، بدون اینکه هزینه ای بپردازد. سپس طی کمتر از ۲۴ ساعت سفارش را بررسی میکنیم و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی میکنیم. علاوه بر نحوه سفارش متداول موجود در وبسایت، امکان ثبت سفارش از طریق تلگرام نیز مهیا نموده ایم، تا دسترسی مشتریان بسیار ساده و سریع شود.

خدمات ما

آموزش و مشاوره تخصصی
طراحی آزمایش (DOE)
انجام پروژه های دانشجویی
ترجمه متون تخصصی
کانال تلگرامی بیوتکنولوژی و زیست شناسی اینستاگرام بیوتکنولوژی, bio1 ریسرچ گیت گوگل اسکولار بیوتکنولوژی لینکدین بیوتکنولوژی
تمام حقوق این سایت متعلق به گروه bio1 به سرپرستی پوریا غلامی تیلکو می باشد . نقل مطالب متمم بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جستجو